Η μεγάλη γιορτή του Ευρωπαϊκού Ποδοσφαίρου αρχίζει στην ΕΡΤ (video)

Λίγες ώρες απομένουν από την έναρξη του EURO 2024, αύριο Παρασκευή 14 Ιουνίου. Το πρώτο ραντεβού της ΕΡΤ με τις κορυφαίες αθλητικές διοργανώσεις του καλοκαιριού αρχίζει!

Η δημόσια τηλεόραση… κατεβαίνει στο γήπεδο με όλο το δημοσιογραφικό και τεχνικό δυναμικό της, για να μεταδώσει σε απευθείας σύνδεση, μέσω της ΕΡΤ1 και της ΕΡΤ3, και τους 51 αγώνες του Ευρωπαϊκού Κυπέλλου Ποδοσφαίρου.

Η δράση αρχίζει την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024, στις 22:00, με την αναμέτρηση Γερμανίας – Σκωτίας, που θα μεταδώσει η ΕΡΤ1, σε απευθείας σύνδεση με το Ολυμπιακό Στάδιο του Μονάχου.

Η μεγάλη γιορτή του Ευρωπαϊκού Ποδοσφαίρου αρχίζει στην ΕΡΤ (video)

Η μεγάλη γιορτή του ποδοσφαίρου δεν σταματά εδώ καθώς, για έναν ολόκληρο μήνα, οι φίλοι της μπάλας θα μπορούν να ενημερώνονται για όλα τα νέα και τα παρασκήνια του EURO 2024 από την καθημερινή εκπομπή «EURONIGHTS».

Από την έναρξη των αγώνων, την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024, έως και τη λήξη την Κυριακή 14 Ιουλίου 2024, στη βραδιά του τελικού, θα μεταδίδονται καθημερινά διπλές εκπομπές, πριν (pre game) και μετά τη λήξη των αγώνων (post game), στις 21:00 και στις 24:00 αντίστοιχα.

Η μεγάλη γιορτή του Ευρωπαϊκού Ποδοσφαίρου αρχίζει στην ΕΡΤ (video)

Στο στούντιο της ΕΡΤ1 μαζί με τον Πάνο Βόγλη θα βρίσκονται δύο legends της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου 2004, ο Γιούρκας Σεϊταρίδης και ο Τάκης Φύσσας, για να αναλύουν τους αγώνες και να μας θυμίζουν ιστορίες από το παρελθόν. Μαζί τους θα συμμετέχουν, με απευθείας συνδέσεις από τη Γερμανία, άλλοι δύο legends, ο Ντέμης Νικολαΐδης και ο Άγγελος Χαριστέας, οι οποίοι θα βρίσκονται στην «καρδιά» των γεγονότων και θα αναλύουν τα σημαντικότερα παιχνίδια της ημέρας.

Η μεγάλη γιορτή του Ευρωπαϊκού Ποδοσφαίρου αρχίζει στην ΕΡΤ (video)

Στα γήπεδα της Γερμανίας, οι απεσταλμένοι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ, Γιώργος Χαϊκάλης, Βασίλης Μπακόπουλος, Ιωσήφ Νικολάου, Γιώργος Τραπεζανίδης, Τάσος Κολλίντζας και Πάνος Μπλέτσος, θα μεταδίδουν όλες τις αναμετρήσεις από τις 10 πόλεις όπου διεξάγονται οι αγώνες.

Tο πρόγραμμα των αγώνων του EURO 2024

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ : ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                   22:00-00:00EURO 2024| Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΣΚΩΤΙΑ (ΜΟΝΑΧΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ : ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    16:00-18:00EURO 2024| Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΥΓΓΑΡΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ (ΚΟΛΩΝΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ

                    19:00-21:00EURO 2024| Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΣΠΑΝΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ (ΒΕΡΟΛΙΝΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΑΛΙΑ-ΑΛΒΑΝΙΑ (ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    16:00-18:00EURO 2024| Δ’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΛΩΝΙΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΑΜΒΟΥΡΓΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΠΑΝΟΣ ΜΠΛΕΤΣΟΣ

                    19:00-21:00EURO 2024| Γ’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΛΟΒΕΝΙΑ-ΔΑΝΙΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Γ’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΒΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ (ΓΚΕΛΖΕΝΚΙΡΧΕΝ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTSΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    16:00-18:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ-ΟΥΚΡΑΝΙΑ (ΜΟΝΑΧΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΒΕΛΓΙΟ-ΣΛΟΒΑΚΙΑ (ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                   22:00-00:00EURO 2024| Δ’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΥΣΤΡΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ (ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΤΡΙΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥΡΚΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ, 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΤΣΕΧΙΑ (ΛΕΙΨΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    16:00-18:00EURO 2024| Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΡΟΑΤΙΑ-ΑΛΒΑΝΙΑ (ΑΜΒΟΥΡΓΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΠΑΝΟΣ ΜΠΛΕΤΣΟΣ

                    19:00-21:00EURO 2024| Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΩΤΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ (ΚΟΛΩΝΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    16:00-18:00EURO 2024| Γ’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΛΟΒΕΝΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ (ΜΟΝΑΧΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| Γ’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΑΝΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ (ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΣΠΑΝΙΑ-ΙΤΑΛΙΑ (ΓΚΕΛΖΕΝΚΙΡΧΕΝ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    16:00-18:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΛΟΒΑΚΙΑ-ΟΥΚΡΑΝΙΑ(ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ

                    19:00-21:00EURO 2024| Δ’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΛΩΝΙΑ-ΑΥΣΤΡΙΑ (ΒΕΡΟΛΙΝΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΠΑΝΟΣ ΜΠΛΕΤΣΟΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Δ’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ (ΛΕΙΨΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    16:00-18:00EURO 2024| ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΣΕΧΙΑ (ΑΜΒΟΥΡΓΟ)

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΠΑΝΟΣ ΜΠΛΕΤΣΟΣ                                                             

­                     19:00-21:00EURO 2024| ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΤΟΥΡΚΙΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΒΕΛΓΙΟ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ (ΚΟΛΩΝΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΛΒΕΤΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ (ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ

                   22:00-00:00EURO 2024| Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΩΤΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΡΟΑΤΙΑ-ΙΤΑΛΙΑ (ΛΕΙΨΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                   22:00-00:00EURO 2024| Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΒΑΝΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ (ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| Δ’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΑΛΛΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ (ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ

                   19:00-21:00EURO 2024| Δ’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΑΥΣΤΡΙΑ (ΒΕΡΟΛΙΝΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Γ’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΓΛΙΑ-ΣΛΟΒΕΝΙΑ (ΚΟΛΩΝΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                   22:00-00:00EURO 2024| Γ’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΑΝΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ (ΜΟΝΑΧΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΥΚΡΑΝΙΑ-ΒΕΛΓΙΟ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                   19:00-21:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΛΟΒΑΚΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ (ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΓΚΕΛΖΕΝΚΙΡΧΕΝ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ

                   22:00-00:00EURO 2024| Ε’ ΟΜΙΛΟΣ, 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΣΕΧΙΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ (ΑΜΒΟΥΡΓΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΠΑΝΟΣ ΜΠΛΕΤΣΟΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16” 2Α-2Β (ΒΕΡΟΛΙΝΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16” 1Α-2Γ (ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16” 1Γ-3Δ/Ε/ΣΤ (ΓΚΕΛΖΕΝΚΙΡΧΕΝ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16” 1Β-3Α/Δ/Ε/ΣΤ (ΚΟΛΩΝΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16” 2Δ-2Ε (ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16”  1ΣΤ-3Α/Β/Γ (ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΤΡΙΤΗ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16” 1Ε-3Α/Β/Γ/Δ (ΜΟΝΑΧΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| ΦΑΣΗ “16” 1Δ-2ΣΤ (ΛΕΙΨΙΑ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΜΒΟΥΡΓΟ

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ

                    19:00-21:00EURO 2024| Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΒΕΡΟΛΙΝΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΤΡΙΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΟΝΑΧΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:00EURO 2024| Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ

                    00:00-01:30ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ

                    21:00-22:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

                    22:00-00:30EURO 2024| ΤΕΛΙΚΟΣ (ΒΕΡΟΛΙΝΟ)

                                                                ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ – ΣΧΟΛΙΟ: ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

                    00:30-02:00ΕΚΠΟΜΠΗ | EURO NIGHTS

                                                                ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΠΑΝΟΣ ΒΟΓΛΗΣ – ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΑΚΗΣ ΦΥΣΣΑΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ