Κόλμαν: «Στόχος μας είναι να τελειώσουμε την σεζόν όσο καλύτερα μπορούμε»

Ο τεχνικός του Ατρόμητου αναφέρθηκε στις λεπτομέρειες που έκριναν το ματς με τη Λαμία, αλλά και στους στόχους που έχουν στα πλέι άουτ οι Περιστεριώτες.

Ο Ατρόμητος γνώρισε την ήττα με σκορ 1:0 από τη Λαμία, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής των πλέι άουτ της Super League και ο τεχνικός των Περιστεριωτών, Κρις Κόλμαν, με δηλώσεις του στην κάμερα της COSMOTE TV είπε μεταξύ άλλων ότι στόχος της ομάδας του είναι να τελειώσει τη σεζόν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

«Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο. Στα πρώτα 15 λεπτά του δευτέρου μέρους, δεν είχαμε την ένταση και την επιθυμία να παίξουμε που θα έπρεπε. Η Λαμία το εκμεταλλεύτηκε και για αυτό χάσαμε σήμερα.

Στόχος μας είναι να τελειώσουμε την σεζόν όσο καλύτερα μπορούμε. Μπήκαμε πρώτοι στα playout και εκεί θέλουμε να μείνουμε. Οι αντίπαλοι μας μάχονται για την κατηγορία και για εμάς είναι πρόκληση να συνεχίσουμε να δουλεύουμε και να δείξουμε πράγματα απέναντι τους».//Λ.