Γκαγιέγος: «Ήταν “σοκ” το γκολ στο τρίτο λεπτό»

Ο Χιλιανός χαφ του ΟΦΗ έκανε γκολ για το γρήγορο γκολ που δέχθηκαν οι Κρητικοί από τη Λαμία, στην αναμέτρηση της Δευτέρας (08/01).

Ο ΟΦΗ υποδέχθηκε στο “Γεντί Κουλέ” τη Λαμία, με την οποία μοιράστηκαν το βαθμό της ισοπαλίας, αφού η αναμέτρηση έληξε με σκορ 1-1. Έτσι, ο Φελίπε Γκαγιέγος μίλησε για το εν λόγω παιχνίδι, με τον Χιλιανό να στέκεται στο γκολ που δέχθηκαν οι Κρητικοί, μόλις στο τρίτο λεπτό του ματς.

Αναλυτικά όλα όσα είπε στη κάμερα της Cosmote TV:

«Θεωρώ ότι έχουμε μια πολύ καλή ομάδα, προσπαθούμε να δουλέψουμε με τον καινούργιο προπονητή σε πράγματα που ξέρουμε ότι θέλουμε βελτίωση.

Το γκολ που δεχθήκαμε μας έκανε ζημιά. Ήταν ένα σοκ. Παρόλα αυτά πιστεύω ότι κάναμε ένα καλό πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο δεν είχαμε βάθος σαν ομάδα. Πιστεύω ότι υπάρχουν πράγματα που μπορούμε να βελτιώσουμε στη συνέχεια».//ΓΚ