Ανυφαντάκης: «Θα ήταν άδικο να χάσουμε» (video)

Η Βέροια “έκλεψε” τον βαθμό της ισοπαλίας κόντρα στον ΠΑΟΚ Β’ στις καθυστερήσεις του αγώνα (1-1) και ο τεχνικός της “Βασίλισσας του Βορρά” μίλησε στην κάμερα της ΕΡΤ μετά το ματς και δήλωσε πως η ομάδα του θα ήταν κρίμα να ηττηθεί.

Η Βέροια υποδέχτηκε τον ΠΑΟΚ Β’ στην πρεμιέρα της Super League 2 για τη σεζόν 2022-23 και το ματς έληξε ισόπαλο με σκορ 1-1, σε ένα δραματικό φινάλε, όπου η “Βασίλισσα του Βορρά” πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας με εύστοχο χτύπημα πέναλντι του Μπουολί στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης.

Μετά το τέλος του παιχνιδιού, ο Κώστας Ανυφαντάκης μίλησε στην κάμερα της ΕΡΤ και μεταξύ άλλων δήλωσε πως θα ήταν άδικο να χάσει η ομάδα του και έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του που πάλεψαν μέχρι το τελευταίο λεπτό και κατάφεραν να βρουν το γκολ της ισοφάρισης.