Ανοιχτό στους οπαδούς τόσο της κυπριακής ομάδας όσο και των “ασπρόμαυρων” της Μεγαλονήσου θα είναι το φιλικό ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και ΑΕΛ. Μάλιστα, η επίσημη ιστοσελίδα της κυπριακής ΠΑΕ ανακοίνωσε την προπώληση των εισιτηρίων, που ξεκινά το πρωί της Τρίτης.
Η ΑΕ Λεμεσού αποφάσισε να επιτρέψει στους φιλάθλους να παρακολουθήσουν από τις κερκίδες την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ, στο πλαίσιο της χειμερινής προετοιμασίας του “δικέφαλου του βορρά”.
Αναλυτικά την ανακοίνωση της ΑΕΛ:
« Η ΑΕΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ανακοινώνει ότι αρχίζει η προπώληση των εισιτηρίων για το φιλικό παιχνίδι ΑΕΛ-ΠΑΟΚ, που θα διεξαχθεί την Πέμπτη 01/12/2022 στις 18.30 στο Τσίρειο Στάδιο.
Η προπώληση των εισιτηρίων για τους φιλάθλους και των δύο ομάδων θα αρχίσει την Τρίτη 29/11 στις 09.00 το πρωί, από το AEL Official Shop και ηλεκτρονικά.
**Εισιτήρια θα υπάρχουν και στα ταμεία του γηπέδου από τις 17:00 και για τις δύο κερκίδες για τους φιλάθλους των δύο ομάδων.
** Οι φίλοι του ΠΑΟΚ θα έχουν στη διάθεση τους την Δυτική κερκίδα και οι φίλοι της ομάδας μας την Ανατολική.
** Γενική είσοδος 10 ευρώ
** Παιδικά εισιτήρια: 2 ευρώ
**Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 9681930
Ηλεκτρονικά εισιτήρια:
** Οι φίλοι της ομάδας μας μπορούν να εξασφαλίσουν εισιτήρια και ηλεκτρονικά στο link https://tickets.ael-fc.com/ μέχρι και την ώρα έναρξης του αγώνα.
** Όσοι αντιμετωπίζουν οποιαδήποτε προβλήματα με την αγορά ηλεκτρονικών εισιτηρίων μπορούν να επικοινωνούν στον αριθμό 24251500 (μόνο καθημερινές 09:00 με συνεχόμενο ωράριο μέχρι τις 17:00) για τεχνική υποστήριξη
** Πληρωμή με μετρητά & τραπεζική κάρτα».//