Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος επισκέφθηκε το ξενοδοχείο όπου διαμένει η ομάδα του Παναθηναϊκού, δείχνοντας την στήριξη του στους παίκτες του “τριφυλλιού”. Μετά από τις δυο συνεχόμενες ήττες, οι “πράσινοι” δεν έχουν περιθώρια για άλλη ήττα, με την νίκη στο ΟΑΚΑ να είναι πλέον μονόδρομος. Παράλληλα, συμπλήρωσε πως θεωρεί ότι ο Παναθηναϊκός έχει καλύτερη ομάδα και μπορεί να ανατρέψει την κατάσταση, ξεκινώντας από το αποψινό παιχνίδι.
Την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό μπορείτε να την παρακολουθείστε ζωντανά από το κανάλι της ΕΡΤ 3.//ΓΡ