Ο Ολυμπιακός έκανε το ακατόρθωτο, κατέκτησε το Conference League, επικρατώντας με 1-0 της Φιορεντίνα στην OPAP Arena και πέρασε στην αιωνιότητα του ελληνικού ποδοσφαίρου. Η νύχτα έγινε μέρα στον Πειραιά, οι οπαδοί της ομάδας δεν ήθελα να πάνε στα σπίτια τους, ενώ παίκτες, προπονητής και πρόεδρος δεν σταματούσαν να χαμογελάνε και ν’ απολαμβάνουν αυτές τις ιστορικές στιγμές.
Δείτε τις παρακάτω φωτογραφίες, που είναι ενδεικτικές κι αποτυπώνουν όλα τα παραπάνω://ΔΜ