Οι “κόκκινοι” παρουσίασαν τη “δεύτερη” φανέλα για τη σεζόν 2022-23, η οποία θα κάνει ντεμπούτο στο σημερινό (12/7, 16:00) φιλικό απέναντι στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
Η Λίβερπουλ έκανε τα αποκαλυπτήρια της νέας εκτός έδρας φανέλας της για τη σεζόν 2022-23, την οποία μάλιστα θα “εγκαινιάσει” στο φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ σήμερα (12/7, 16:00). Oι “κόκκινοι” θα ζαλίζουν τους αντιπάλους τους με το πολύχρωμο μαρμάρινο μοτίβο που υπάρχει στη βάση της νέας τους εμφάνισης.
🥁 Introducing our new 2022/23 @nikefootball away kit…
Available for early access with @LFCRetail 😍 Full release August 19. pic.twitter.com/TMEEJEwldk
— Liverpool FC (@LFC) July 12, 2022