Στο «Πριγκιπάτο» για να παρακολουθήσει το τέταρτο παιχνίδι της σειράς κόντρα στον Ολυμπιακό βρίσκεται ο Αμερικανός σταρ του ΝΒΑ.
Όπως είχε γίνει γνωστό και νωρίτερα, ο φόργουορντ των Μπρούκλιν Νετς, Κέβιν Ντουράντ, βρίσκεται στο «Gaston Medecin» για να παρακολουθήσει το παιχνίδι των «ερυθρολεύκων» με τους Γάλλους.
Το παιχνίδι άρχισε και μετά από λίγα λεπτά και ενώ το σκορ βρισκόταν στο 6-7 υπέρ των παικτών του Γιώργου Μπαρτζώκα, ο «KD» εισήλθε στον αγωνιστικό χώρο και πήρε θέση, προκειμένου να παρακολουθήσει τον άλλοτε συμπαίκτη του στους Νετς, Μάικ Τζέιμς.
Who’s that? 👀
Welcome to @ASMonaco_Basket @KDTrey5 #EveryGameMatters pic.twitter.com/4fVXnLKPfX
— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) April 29, 2022